AKTUALNOŚCI

Od 2014 roku najlepsi w Wielkopolsce.

Chleb z Doppieku na podium w Wielkopolsce.

Czy wiecie, że nasz chleb został uznany za najlepszy w Wielkopolsce? Dodatkowo zajęliśmy zaszczytne X-miejsce w rankingu ogólnopolskim. Mamy nadzieję, że w dalszym ciągu utrzymamy pozycję lidera, o czym może świadczyć Wasze codzienne zaufanie do wybieranych przez Was produktów z naszego asortymentu.

2014-03-23
czytaj więcej
Certyfikat wiarygodności i stabilności finansowej dla Doppieku!

Właśnie otrzymaliśmy Certyfikat Wiarygodności Biznesowej od międzynarodowej wywiadowni gospodarczej Dun&Brandstreet Poland. Tym samym znaleźliśmy się wśród firm, których dane finansowe dają gwarancję na wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej to prestiżowe wyróżnienie nadawane przez Dun & Bradstreet Poland. Do grona uhonorowanych mogą należeć wyłącznie firmy o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności wystawianej według D&B Poland. Certyfikat Wiarygodności Biznesowej daje gwarancję, że jego właściciel jest wiarygodnym kontrahentem, z którym warto nawiązywać kontakty handlowe. Wyróżnienie przyznawane przez Dun & Bradstreet Poland, honorowane jest na całym świecie i przyczynia się do zwiększenia atrakcyjności rynkowej firmy.

2015-12-14
czytaj więcej
Mobilny sklep.

Mobilny sklep? Tego jeszcze nie było!

Dla mieszkańców Swarzędza przygotowaliśmy mobilnego pomocnika sprzedaży. Na dniach wypatrujcie go na ulicach, gdzie będziecie mogli kupić nasze ciepłe pieczywo i inne słodkości. Do zobaczenia!

2015-12-09
czytaj więcej
Kolejna metamorfoza za nami.

Zapraszamy Was do odświeżonego sklepu na osiedlu Raczyńskiego w Swarzędzu.

Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu, szczególnie że teraz jest więcej miejsca i przestrzeni do zrobienia podstawowych zakupów. Kolejne metamorfozy już wkrótce!

2015-12-04
czytaj więcej

Copyright © Doppiek Sp. z o. o. Wykonanie: