AKTUALNOŚCI

Nowe piece, nowa jakość!

Tajemnica najwyższej jakości i doskonałego smaku odkryta!

Jeśli zastanawialiście się, jaki jest sekret naszego pieczywa i innych wypieków, to już spieszymy z wyjaśnieniem. Jesteśmy jedynym posiadaczem specjalnych pieców piekarniczych, które zapewniają naszym wyrobom niepowtarzalną jakość, świeżość i smak. O czym możecie się przekonać każdego dnia, w każdej z naszych piekarni-cukierni. Serdecznie zapraszamy!

2017-03-20
czytaj więcej
Kolejny Diamentem Forbesa dla Doppieku!

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni przez miesięcznik Forbes jako jedna z najdynamiczniej rozwijających się polskich firm.

Diamenty Forbesa” przyznawane są przedsiębiorstwom, które w ciągu ostatnich trzech lat najbardziej zwiększyły swoją wartość rynkową. Magazyn „Forbes” we współpracy z firmą Bisnode Polska opracowuje ranking przedsiębiorstw na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Pod uwagę są brane oficjalne dane z lat 2013-2015 m.in. poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, zapasów, należności oraz nakładów na inwestycje. Dzięki konsekwencji w zarządzaniu i prowadzeniu działań zmierzających do ciągłego rozwoju firmy oraz znakomitemu zespołowi pracowników nasza firma po raz kolejny może cieszyć się tym prestiżowym wyróżnieniem. To wyjątkowe podsumowaniem naszej ciężkiej pracy i mamy nadzieję, że wciąż będziemy wkładać wiele wysiłków w rozwój oraz jeszcze bardziej będziemy udoskonalać naszą działalność.

Oficjalny raport, który przedstawi wyniki konkursu będzie dołączony do miesięcznika „Forbes”, który ukazał się 26 stycznia 2017 roku.

2017-03-19
czytaj więcej
Doppiek po raz kolejny Gepardem Biznesu.

Z satysfakcją informujemy, iż  po raz kolejny otrzymaliśmy tytuł „Geparda Biznesu 2016” przyznawany przez Instytut Europejskiego Biznesu, który prowadzi badania sytuacji finansowej przedsiębiorstw w Polsce. Informacji do analiz dostarczają wywiadownie biznesowe, które zbierają wiarygodne dane finansowe z Krajowego Rejestru Sądowego.

Spośród 40 tysięcy polskich przedsiębiorstw tytuł uzyskały firmy, których wartość rynkowa w okresie marzec 2014 – marzec 2016 wzrosła o więcej niż 10 proc.

Cieszymy się, że znaleźliśmy się w gronie najbardziej dynamicznych firm w Polsce – Gepardów Biznesu 2016.

2017-03-17
czytaj więcej
ORZEŁ WPROST 2016 dla Doppieku.

Czujemy się ogromnie wyróżnieni, że znaleźliśmy się w gronie firm, które w 2016 zostały uhonorowane Orłami Wprost. Są to nagrody dla firm, samorządów oraz wybitnych osobowości regionu. To nagroda dla tych, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju. Którzy na co dzień dbają o Rzeczpospolitą nie tylko w wielkich dziełach i czynach, ale w drobnych z pozoru decyzjach i działaniach, które w codziennych zmaganiach tworzą kształt dzisiejszej Polski.

ORŁY WPROST to nawiązanie do wyjątkowego wyróżnienia, które otrzymał wydawca „Wprost”, Michał Maciej Lisiecki, od Instytutu im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego za to, iż w codziennej działalności dowiódł, że prowadząc biznes, można nieść białoczerwoną flagę wysoko, być patriotą i działać na rzecz Polski. Symbolem wyróżnienia stało się godło Państwa Polskiego - wizerunek Orła Białego - które wisiało w siedzibie Prezydenta i Rządu II RP od roku 1945 przy 43 Eaton Place w Londynie, tzw. „Zamku”.

2017-03-17
czytaj więcej

Copyright © Doppiek Sp. z o. o. Wykonanie: